2015-08-16 16:18:19

Cosmos Nowotaniec ograł beniaminka z Pisarowic

Cosmos Nowotaniec (biało-zielone strone) i LKS Pisarowce nie tak dawno grali w finale okręgowego Pucharu Polski. Wtedy górą również była ekipa z Nowotańca (fot. Bogusław Szczurek)
Cosmos Nowotaniec wygrał 3-2 z LKS-em Pisarowce w meczu 2. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 18. minucie, a jego autorem był Piotr Laskowski. Goście do przerwy prowadzili 1-0.

Kolejne bramki dla Cosmosu Nowotaniec zdobyli Ireneusz Zarzyka oraz Vasyl Hirka i wydawać się mogło, że jest po meczu. Gospodarze jednak szybko odpowiedzieli trafieniem Piotra Lorenca, co przedłużyło ich nadzieję na korzystny rezultat.

W 88. minucie pojedynku kontaktowego gola dla LKS-u Pisarowce zdobył z rzutu karnego Jakub Frączek i w końcówce były jeszcze emocje, choć niekorzystnego rezultatu miejscowym nie udało już się zmienić.

LKS PISAROWCE - COSMOS NOWOTANIEC 2-3 (0-1)

0-1 Laskowski (18)
0-2 Zarzyka (46)
0-3 Hirka (67)
1-3 Lorenc (69)
2-3 Frączek (88-karny)