2015-08-16 19:03:10

Remis w Derbach Podkarpacia. Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1-1

Derby Podkarpacia pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Siarką Tarnobrzeg zakończyły się wynikiem 1-1.

Na pierwszego gola kibice musieli czekać aż do 46. minuty. Właśnie wtedy zamieszanie w polu karnym i błąd jednego z obrońców Siarki wykorzystał Tomasz Płonka dając prowadzenie "Stalówce".

Wyrównujący gol dla Siarki Tarnobrzeg padł w 81. minucie, a jego autorem był Marcin Stefanik, który trafił do siatki głową.

STAL STALOWA WOLA - SIARKA TARNOBRZEG 1-1 (0-0)

1-0 Płonka (46)
1-1 Stefanik (81)

Stal Stalowa Wola: Wietecha, Kantor, Wrona, Wawrzyński, Jabłoński, Giel (72. Jagiełło), Kachniarz (88. Siudak), Łanucha, Mistrzyk (79. Bartkiewicz), Płonka

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński - Przewoźnik (67. Więcek), Kościelny, Stępień, Suchecki, Mandzelowski (77. Buczek), Stefanik, Korzępa, (34. Stromecki), Domański, Jakubowski (88. Koczon), Martuś

Sędziował: Paweł Malec (Łódź). Żółte kartki: Wrona, Kowalski, Jabłoński, Płonka