2015-06-08 20:31:16

Crasnovia pokonała Czarnych Jasło 3-1

Ostatni w tabeli 4 ligi podkarpackiej piłkarze Czarnych Jasło przegrali z Krasnem z Crasnovią 1-3.

Bardzo łatwo było wskazać faworyta tego pojedynku i każdy kto typował zwycięstwo gospodarzy miał rację. Czarni Jasło przegrali 22 mecz w sezonie.

Pierwszy bramkę dla Crasnovii zdobył w 8. minucie Tomasz Pietrasiewicz. Jeszcze przed przerwą, w 44. minucie, z rzutu karnego podwyższył Paweł Adamczyk

Po zmianie stron goście z Jasła odpowiedzieli bramką Michała Tusińskiego - on także wykorzystał rzut karny. Kropkę nad "i" postawił w 75. minucie Tomasz Pietrasiewicz, który strzelił trzeciego gola dla Crasnovii.

CRASNOVIA KRASNE - CZARNI JASŁO 3-1 (2-0)

1-0 Pietrasiewicz (8)
2-0 Adamczyk (44-karny)
2-1 Tusiński (62-karny)
3-1 Pietrasiewicz (75)

Crasnovia Krasne: Wilk - Krzak,Kwaśniczko, Mendoń,Opoń - R. Szczepański (57. Jaśkiewicz ), Gwizdak, A. Szczepański, Chmiel, Adamczyk - Pietrasiewicz.

Czarni Jasło: Tylek - Munia, Setlak, Nabożny, Żygłowic - Robak (46. Niemczyński), Chrząszcz, Madejczyk, Urban - Tusiński, Warchoł.

Sędziował: Łukasz Łamasz (Jarosław). Widzów: 180.