2015-06-04 20:14:14

Crasnovia odrobiła straty w Jastkowicach. W bramce Bukowej stanął pomocnik

Bukowa Jastkowice (zielono-czarne stroje, z piłką Krystian Madej) nie zdołali zatrzymać Crasnovii.
Crasnovia Krasne wygrali 5-3 z Bukową Jastkowice. Przegrywali już 1-3, ale w bramce gospodarzy musiał stanąć zawodnik z pola.

Piłkarze Bukowej Jastkowice wyszli na prowadzenie w 21. minucie spotkania po trafieniu Pawła Kaczmarczyka. Niedługo później wyrównał Tomasz Pietrasiewicz, ale jeszcze przed przerwą gospodarze znów wyszli na prowadzenie za sprawą Jacka Partyki.

Kiedy w 55. minucie Partyka znów wpisał się na listę strzelców wydawało się, że Bukowej już to zwycięstwo nie ucieknie.

Problemy zaczęły się kilka minut później. Za interwencję poza polem karnym z boiska wyrzucony został Jakub Fabianowski, a chwilę później kontuzji doznał jego zmiennik - Grzegorz Ludian.
Pomiędzy słupkami stanąć musiał kapitan drużyny Piotr Wołoszyn, który jest... pomocnikiem. Chwilę wcześniej gola dla Crasnovii zdobył Paweł Adamczyk i było już tylko 2-3.

W końcówce goście atakowali i szybko znaleźli sposób na Wołoszyna. W 75. minucie wyrównał Tomasz Pietrasiewicz, a niespełna 120 sekund później na 4-3 dla Crasnovii podwyższył Paweł Adamczyk.

Na minutę przed końcem "kropkę nad i" postawił Pietrasiewicz (kompletując tym samym hat-tricka), a Crasnovia zwyciężyła 5-3.

BUKOWA JASTKOWICE - CRASNOVIA KRASNE 3-5 (2-1)

3-5 Pietrasiewicz (89)

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - M. Partyka, Wołoszyn, Sałek, T. Bartnik, Tokarczyk, D. Bartnik, Madej, J. Partyka, Brzeziński (59. Ludian, 68. Kotwica), Kaczmarczyk (79. Watras)

Crasnovia Krasne: Kukulski - Chmiel (85. R. Szczepański), Gwizdak (78. Jaśkiewicz), Micał, Opoń, Kwaśniczko, Mendoń, Adamczyk, Pietrasiewicz, A. Szczepański, Rozborski

Sędziował: Jakub Pych 7 (Dębica). Żółte kartki: Sałek, Madej. Czerwona kartka: Fabianowski (58, interwencja poza polem karnym)