2015-06-07 08:44:05

Wólczanka Wólka Pełkińska kończy sezon remisem z Chełmianką

Piłkarze Wólczanki (biało-czerwone stroje) zremisowali z Chełmianką 1-1.
Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała na własnym boisku z Chełmianką Chełm 1-1 w ostatniej kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Chełmianki nie mogli lepiej zacząć meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska. Już w 3. minucie Mateusz Olszak zdecydował się na strzał z blisko 20 metrów, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki.

W 44. minucie gola dla gospodarzy zdobył Adrian Bednarz. Jeszcze przed przerwą Chełmianka miała okazje, aby podwyższyć wynik, ale Mateusz Olszak nie wykorzystał karnego.

W drugiej części spotkania gra toczyła się głównie w środku pola. Zabrakło dobrych zagrań w pole karne, więc zespoły musiały zadowolić się podziałem punktów.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - CHEŁMIANKA CHEŁM 1-1 (1-1)

0-1 Olszak (3)
1-1 Bednarz (44)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus - B. Poprawa, Lech, Misiło, Gaweł, Pietluch, Gwóźdź, Padiasek, A. Poprawa (46. Bober), Kocur (80. Flak), Bednarz (58. Boratyn).

Chełmianka Chełm: Kijańczuk - Krzyżak (46. Hrynczenko), Grzywna, Kwiatkowski (55. Fornal), Fiedeń, Jankowski, Kobiała, Kycko, Młynarski (70. Walaszek), Olszak, Semchuk (82. Wacewicz).

Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin). Żółte kartki: Lech, Gwóźdź - Kobiała, Młynarski.