2015-05-27 21:18:33

Sokoł Sieniawa zremisował z Chełmianką. Goście wyrównali w końcówce

Sokół Sieniawa zremisował 2-2 z Chełmianką w rozegranym dziś zaległym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Goście wyrównali w doliczonym czasie gry.

Spotkanie zostało rozegrane dziś, bo końcem kwietnia, przy pierwszym podejściu, graczom Chełmianki zepsuł się autokar i nie zdołali dojechać na mecz.

Od pierwszych minut przewagę mieli piłkarze Sokoła Sieniawa, ale z gola pierwsi cieszyli się przyjadni. W 32. minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Młynarski.

Sokół Sieniawa odpowiedział bardzo szybko trafieniem Mateusza Padiaska i do przerwy było 1-1.

W 65. minucie na 2-1 dla gospodarzy podwyższył Mateusz Jędryas i wynik ten utrzymywał się prawie do końca.

Dopiero w doliczonym czasie gry Łukasza Ćwiczaka pokonał Michał Kobiałka i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

SOKÓŁ SIENIAWA - CHEŁMIANKA CHEŁM 2-2 (1-1)

0-1 Młynarski (32)
1-1 M. Padiasek (39)
2-1 Jędryas (65)
2-2 Kobiaka (90+3)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Demusiak, Skała, Faka, M. Padiasek, Flis (90. Halejcio), Bursztyka, Trawka, Bigas (46. Pigan), Maca, Jędryas (79. Partyka)

Chełmianka Chełm: Kijańczuk - Kowalsk, Borys, Fiedeń (70. Sołtysiuk), Janiszek, Hrynczenko, Kobiałka, Kycko, Młynarski, Semchuk, Olczak

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów). Żólte kartki: Trawka - Borys, Kobiałka, Młynarski