2015-05-20 23:30:13

Stal Rzeszów zremisowała z Orłem Przeworsk i znów musi gonić [WIDEO, BRAMKI]

Piłkarze Stal Rzeszów (żółte stroje) stracili punkty w starciu z Orłem Przeworsk i w ligowej tabeli znów muszą gonić Karpaty (fot. Łukasz Pelc)
Stal Rzeszów zremisowała 1-1 z Orłem Przeworsk w meczu 31. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

W 26. minucie niespodziewanie to goście wyszli na prowadzenie. Sam na sam znalazł się Dorian Buczek, który nie zmarnował okazji i pokonał Miłosza Lewandowskiego.

Piłkarze Stali Rzeszów wyrównali chwilę przed przerwą po uderzeniu głową Sebastiana Brockiego.

Podopieczni Marcina Wołowca nie zdołali zdobyć kolejnych bramek i w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej znów muszą gonić Karpaty Krosno. Do końca rozgrywek pozostało już tylko trzy kolejki, a Stal Rzeszów traci do krośnian 2 punkty.

STAL RZESZÓW - ORZEŁ PRZEWORSK 1-1 (0-1)

0-1 Buczek (26)
1-1 Brocki (43)

Stal Rzeszów:  Lewandowski - Suswam, Drelich, Bednarczyk, Drożdżal (46. Karwacki, 82. Żebrakowski), Szymański, Mykytyn, Baran (46. Maślany), Murawski (78. Lisańczuk), Brocki, Prędota

Orzeł Przeworsk:  Furtak - Broda (90. Jarosz), Walat, Khorolskyi, Suslov, Ząbkiewicz, Skała, Yatsenkiv (90. Duży), Buczek (63. Guzior), Kołodziej (85. Gurak), Piątek

Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte kartki: Drelich, Bednarczyk, Karwacki - Ząbkiewicz, Suslov. Czerwona kartka: Suslov (61, druga żółta). Widzów: 400

Gol na 0-1 Doriana Buczka

Gol na 1-1 Sebastiana Brockiego