2015-05-17 21:38:32

Przełom Besko rozbił Sawę Sonina. Zwycięstwo 5-1

Piłkarze Przełomu Besko mieli sporo powodów do radości (fot. Bogusław Szczurek)
Przełom Besko wysoko, bo aż 5-1, pokonał u siebie Sawę Sonina w meczu 24. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Worek z bramkami otworzył 10. minucie Jakub Szybka. Sporo emocji było w końcówce pierwszej połowy. Najpierw wyrównującego gola z karnego strzelił Maciej Grad, a chwilę potem na 2-1 dla Przełomu podwyższył Mateusz Lorenowicz.

Okazało się, że piłkarzy Sawy Sonina nie było w niedzielę stać na więcej. W drugiej części spotkania gospodarze zdobyli jeszcze trzy bramki. W 65. minucie na listę strzelców wpisał się Radosław Macnar. Niedługo później golkiper Sawy musiał ponowne wyjmować piłkę z siatki po strzale Lorenowicza.

Wynik na 5-1 dla gospodarzy ustalił w 85. minucie Miłosz Fydryk.

PRZEŁOM BESKO - SAWA SONINA 5-1 (2-1)

1-0 Szybka (10)
1-1 Grad (45+1-karny)
 2-1 Lorenowicz (45+3)
3-1 Macnar (65)
4-1 Lorenowicz (70)
5-1 Fydryk (85)