2015-05-24 23:58:25

Okazałe zwycięstwo LKS-u Skołoszów nad Sawą Sonina

Piłkarze LKS-u Skołoszów (zielono-czarne stroje) wygrali w Soninie 4-0 (fot. Mieczysław Turczyn)
LKS Skołoszów gładko pokonał na wyjeździe Sawę Sonina 4-0 w meczu 4 ligi podkarpackiej.

Piłkarze LKS-u Skołoszów byli zdecydowanym faworytem meczu z Sawą Sonina i pewnie go wygrali, choć wynik nie do końca odzwierciedla grę obydwu zespołów.

Już w 3. minucie spotkania wynik otworzył Wojciech Pilawa, co znacznie ułatwiło grę gościom. Przed przerwą jednak miejscowi mieli co najmniej dwie dobre okazje na wyrównanie, które zmarnowali.

Drugiego gola dla przyjezdnych zdobył w 52. minucie Artur Pacuła, a kilka minut później "swojaka" strzelił Szymon Paczocha. 3-0.

"Kropkę nad i" postawił w 65. minucie Marcin Gołębiowski.

Piłkarze Sawy Sonina są w bardzo trudnej sytuacji i już chyba tylko cud może ich uratować przed spadkiem do klasy O.

SAWA SONINA - LKS SKOŁOSZÓW 0-4 (0-1)

0-1 Pilawa (3)
0-2 Pacuła (52)
0-3 Paczocha (60-samobójcza)
0-4 Gołębiowski (65)

Saw Sonina: Koryl - Dziedzic, Paczocha, Róg, Cieślik (63. Kot), Świst (83. Wójcik), Bereś (46. Baran), Nycz (46. Grad), Bukała (75. Borcz), Lekki, Kurzeja

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Frankow (73. Markiewicz), Kolawek, Gorczyca, Pacuła, Polianych (71. Olech), Przytuła, Pilawa, Gołębiowski, K. Buczkowski, M. Buczkowski

Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola). Żółte kartki: Paczocha, Bukała