2015-04-18 17:21:56

Lider nie zawiódł. Pewna wygrana Polonii Przemyśl w Tuczempach

Polonia Przemyśl (niebieskie stroje) wygrała w Tuczempach 3-0.
Polonia Przemyśl odniosła pewne wyjazdowe zwycięstwo na boisku Piasta Tuczempy. Lider wygrał 3-0.

Goście wyszli na prowadenie już w 3. minucie meczu za sprawą Arkadiusza Gosy.

Dwadzieścia minut później wyrównującego gola dla Piasta Tuczempy mógł zdobyć Damian Demski, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Do przerwy Polonia Przemyśl prowadziła jednym golem.

W 76. minucie kolejną bramkę dla gości zdobył Jakub Kokoć, a zaledwie 120 sekund później wynik na 3-0 ustalił Arkadiusz Gosa (z rzutu karnego).

Dla piłkarze Polonii Przemyśl było to już 5 zwycięstwo z rzędu i 16 kolejny mecz bez porażki. Poraz ostatni przemyślanie przegrali w sierpniu ubiegłego roku w Besku.

PIAST TUCZEMPY - POLONIA PRZEMYŚL 0-3 (0-1)