2015-04-27 10:55:54

Skromne zwycięstwo Piasta Tuczempy nad Przełomem Besko

Piast Tuczempy (białe stroje) pokonał Przełom Besko 1-0.
W ostatnim sobotnim meczu 4 ligi podkarpackiej Piast Tuczempy wygrał u siebie z Przełomem Besko 1-0.

W Tuczempach spotkały się ekipy, które zajmują w ligowej tabeli przeciwne bieguny. Piast walczy o pozycję wicelidera, a Przełom Besko jest dopiero na 14. miejscu.  Na boisku nie było jednak widać tej różnicy. Obydwie drużyny walczyły jak równa z równą.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, kibice liczyli na gole w drugiej części meczu. Doczekali się tylko jednego. W 66. minucie bramkarza Przełomu pokonał Wojciech Tołpa, dzięki czemu Piast Tuczempy zdobył trzy punkty.

PIAST TUCZEMPY - PRZEŁOM BESKO 1-0 (0-0)

1-0 Tołpa (66)

Piast Tuczempy: P. Strawa - Kud, Jaroch (39. Szuflita), Demski (30. Tołpa), B. Noga (82. Stopyra), Wielgosz, Pasaj, Wota, R. Noga, Kossak (90. Zając), Karkovsky

Przełom Besko: Szpech - Lorenowicz (68. Libowicz), Nalygach, Łącki, Kamiński (74. Zajączkowski) - Fydryk, Zięba (61. Kapłon), Szybka, Dziok, Oleniacz, Macnar

Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski. Żółte kartki: Karkovsky - Zięba