2015-03-22 18:29:21

Sokół Sieniawa wygrał z Avią Świdnik. Trener Ryszard Federkiewicz wyrzucony na trybuny

Sokół Sieniawa (biało-niebieskie stroje) pokonali Avię 1-0 (fot. Tomasz Sowa)
Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali 1-0 z Avią Świdnik w meczu 21. kolejki. Drugą połowę z trybun oglądać musiał trener gospodarzy Ryszard Federkiewicz.

Jedynego gola dla Sokoła Sieniawa zdobył już w 13. minucie meczu Łukasz Bursztyka, który wykorzystał dośrodkowanie Tomasza Wilusza.

Kibice w Sieniawie więcej goli nie oglądali, ale emocji nie brakowało. Jeszcze w pierwszej połowie na trybuny odesłany został trener gospodarzy Ryszard Federkiewicz, który głośno manifestował niezadowolenie z decyzji sędziowskich.

W końcówce czerwonym kartonikiem ukarany został Mateusz Trawka i gospodarze musieli to spotkanie kończyć w dziesiątkę.

SOKÓŁ SIENIAWA - AVIA ŚWIDNIK 1-0 (0-0)

1-0 Bursztyka (13)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Skała, Siwyj, Faka, Demusiak, Flis (69. Maca), Bursztyka (62. Bigas), Trawka, Pigan (88. Partyka), Wulusz (90. Małyk), Hass

Avia Świdnik: Gieresz - Gawron (80. Milcz), Grzegorczyk, Bednarek, Nowak, Sadio, Orzędowski, Byszewski, Koprucha, Oziemczuk, Wołos (64. Starok)

Sędziował: Mateusz Nowak (Stalowa Wola). Żółte kartki: Trawka - Sadio, Grzegorczyk. Czerwona kartka: Trawka (80, druga żółta)