2015-03-23 09:46:25

Bukowa Jastkowice wygrała inaugurację w Malawie. Gole strzelali trenerzy

Bukowa Jastkowice (białe koszulki) wygrała w Malawie 3-1.
Bukowa Jastkowice wygrała 3-1 w wyjazdowym meczu ze Strumykiem Malawa. Dwie bramki dla gości zdobył grający trener Dariusz Bartnik, a dla gospodarzy trafił Maciej Rusin.

Pierwsze i ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do szkoleniowca gości Dariusza Bartnika. Oprócz tego, że całkiem sprawnie dyrygował swoją drużyną wpisał się na listę strzelców dwukrotnie - na początku i na końcu spotkania.

Do przerwy Bukowa Jastkowice prowadziła 2-0 - po trafieniu Bartnika w 10. minucie i golu do szatni Jacka Partyki.

W 59. minucie kontaktowego gola dla Strumyka Malawa strzelił Maciej Rusin, który również jest... grającym trenerem.

Zwycięstwo Bukowej przypieczętował w ostatniej minucie spotkania Dariusz Bartnik, który w tym sezonie zdobył już 4 gole.

STRUMYK MALAWA - BUKOWA JASTKOWICE 1-3 (0-2)

0-1 Bartnik (10)
0-2 Partyka (45)
1-2 Rusin (59)
1-3 Bartnik (90)

Strumyk Malawa: Albrycht - Gaca, Rucidło, Bukała, Kmuk, Tokasz (80. Kojder), Szyszka, Frankiewicz, Ziobro, Ćwikła (80. Kozicki), Rusin

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - Sałek, Wołoszyn, Madej, M. Partyka,  D. Bartnik, Tokarczyk, Kotwica (76. T. Bartnik), Watras (82. Brzeziński), J. Partyka (90. Siudzik), Kaczmarczyk (90. Bajdas)

Sędziował: Jakub Koza (Dębica). Żółte kartki: Tokarz - Sałek, Brzeziński