2015-03-21 22:13:00

16-letni Kacper Maik dał punkt Wisłoce Dębica. Remis z Lublinianką

Piłkarze Wisłoki Dębica zremisowali u siebie z Lublinianką (fot. ziemiadebicka.pl)
Wisłoka Dębica zremisowała z Lublinianką 1-1 w meczu 21. kolejki. Wyrównanie Biało-Zielonym dał w 89. minucie Kacper Maik.

Niewiele brakowało by ostatnia w tabeli Lublinianka wywiozła z Dębicy komplet punktów. Od 67. minuty goście prowadzili po trafieniu Pawła Zabielskiego.

Jakby tego było mało w 72. minucie z boiska wyrzucony został Dariusz Bieszczad i piłkarze Wisłoki Dębica musieli kończyć to spotkanie w dziesiątkę.

Pomimo gry w osłabieniu dębiczanie się nie poddali i zdołali wywalczyć punkt. W 89. minucie błąd Marcina Zapała wykorzystał Kacper Maik, który uderzeniem z 40 metrów przelobował bramkarza gości.

WISŁOKA DĘBICA - LUBLINIANKA LUBLIN 1-1 (0-0)

0-1 Zabielski (67)
1-1 Maik (89)

Wisłoka Dębica: Ziółkowski – Bieszczad, Panek, Pyskaty, Pęcak, Kot, Podlasek (55. Maik), Guzik (80. Wilczyński), Kozioł, Podpora (27. Kowalski), Konik (67. Moroń)

Lublinianka Lublin: Zapał – Ręba, Radosław Kursa, Rafał Kursa, Wiśniewski, Wołos (54. Gąsior), Muszyński, Stępień, Zabielski (75. Skoczylas), Witkowski (60. Rovbel), Sobiech
Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław). Żółte kartki: Muszyński, Wołos. Czerwona kartka: Bieszczad (72, faul). Widzów: 300