2014-10-04 13:21:23

Orzeł Przeworsk rozbił Hetmana Żółkiewka

Orzeł Przeworsk wygrał z Hetmanem Żółkiewka 4-1. To dopiero druga wygrana przeworszczan w tym sezonie.

Piłkarze Grzegorza Sitka na prowadzenie wyszli już w 1. minucie spotkania po trafieniu Pawła Zięby. Ten sam zawodnik podwyższył na 2-0 wykorzystując rzut karny kilka minut przed przerwą.

Tuż po zmiane stron kolejnego gola dla Orła Przeworsk strzelił Tomasz Walat, a na 4-0 podwyższył Patryk Szewc.

W doliczonym czasie gry honorową bramkę dla Hetmana Żółkiewka strzelił Damian Koprucha, który również trafił do siatki z jedenastu metrów.

ORZEŁ PRZEWORSK - HETMAN ŻÓŁKIEWKA 4-1 (2-0)