2014-10-04 14:25:30

Kolbuszowianka zrehabilitowała się za ostatnie porażki

Po dwóch kolejnych porażkach zwycięstwo odnieśli wreszcie gracze Kolbuszowianki, którzy zwyciężyli 3-1 w meczu z Crasnovią.

Podopieczni Oskara Fryca wyszli na prowadzenie w 24. minucie meczu po trafieniu Pawła Lorenca. Chwilę później podwyższył Łukasz Korab i do przerwy było 2-0 dla Kolbuszowianki.

W 78. minucie kontaktowego gola dla gości strzelił Waldemar Śledź, ale miejscowi już nie pozwolili sie dogonić. Wynik spotkania na 3-1 ustalił w końcówce Michał Uram.

Dla Kolbuszowianki to bardzo ważne zwyciestwo - po lekkiej zadyszce znów zaksięgowali trzy punkty do czego przyzwyczaili już kibiców w tym sezonie.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - CRASNOVIA KRASNE 3-1 (2-0)

1-0 Lorenc (24)
2-0 Korab (32)
2-1 Śledź (78)