2014-09-24 18:29:36

Puchar Polski: Stal Rzeszów przegrała ze Zniczem Pruszków w 1/16 finału

Stal Rzeszów uległa Zniczowi Pruszków 1-3 w meczu 1/16 finału Pucharu Polski.

Podopieczni Andrzeja Szymańskiego zakończyli przygodę z piłkarskim Pucharze Polski na 1/16 finału. Drugoligowy Znicz Pruszków okazał się rywalem nie do przejścia.

Goście wyszli na prowadzenie w 29. minucie po trafieniu Pawła Tomczyka z rzutu karnego. Jeszcze przed przerwą na 2-0 dla Znicza podwyższył Maciej Górski. Ten sam zawodnik trafił do siatki kilka minut po zmianie stron pieczętując zwycięstwo pruszkowian.

Kilka minut później honorowego gola dla Stali Rzeszów strzelił wprowadzony w drugiej połowie Łukasz Szczoczarz, ale gospodarzy nie było już stać na więcej.

W linku poniżej zapis relacji na żywo.

STAL RZESZÓW - ZNICZ PRUSZKÓW 1-3 (0-2)

0-1 Tomczyk (29)
0-2 Górski (40)
0-3 Górski (49)
1-3 Szczoczarz (57)

Stal Rzeszów: Lewandowski - Konrad Hus, Baran (46. Brocki), Bednarczyk, Suswam, Jakubowski, D. Jędryas (84. Daszyk), Karwacki, Szymański (46. Murawski), Prędota, Szczoczarz

Znicz Pruszków: Wienczatek - Płotka, Jędrych, Biedrzycki, Kucharski, Glanowski, Tomczyk, Rackiewicz (70. Grudniewski), Banaszewski (90. Muszyński), Pielak (77. Niewulis), Górski

Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków). Żółe kartki: Hus, Karwacki, Suswam - Pielak. Widzów: 700

źródło: polskieligi.net / stalrzeszow.pl