2014-09-21 12:45:56

Sekou Camara dał wygraną Rzemieślnikowi Pilzno

Gol Sekou Camary w 89. minucie meczu Czarni Jasło - Rzemieślnik Pilzno dał wygraną gościom.

Podopieczni Rafała Leśniowskiego wyszli na prowadzenie w 11. minucie spotkania po trafieniu Dawida Floriana. Do przerwy Rzemieślnik Pilzno prowadził 1-0.

Gracze Czarnych Jasło wyrównali tuż po zmianie stron. W 49. minucie gola na 1-1 zdobył Marcin Warchoł.

Wynik remisowy utrzymywał się prawie do końca spotkania. Dopiero na minutę przed końcem pojedynku po wrzutce Floriana głową uderzał Józef Mazela. Mateusz Bazan wprawdzie obronił ten strzał, ale wobec dobitki 26-letniego Senegalczyka Sekou Camary był już bezradny.

Goście kończy to spotkanie w dziesiątkę po tym jak czerwoną kartką (za drugą żółtą) ukarany został Jakub Zaskalski. Nie wpłynęło to jednak na ostateczny wynik spotkania.

Dzięki zwycięstwu Rzemieślnik Pilzno zrównał się punktami z Kolbuszowianką na szczycie tabeli 4 ligi podkarpackiej.

CZARNI JASŁO - RZEMIEŚLNIK PILZNO 1-2 (0-1)

0-1 Florian (11)
1-1 Warchoł (49)
1-2 Sekou Camara (89)

Czarni Jasło: Bazan - Setlak, Dziedzic, Kmiecik, Tusiński - Warchoł (89. Foryś), Chrząszcz, Urban (61. Świątkowski), Madejczyk (88. Nabożny), Munia, Majewski (76. Kulig)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Trela, Pydych, Wiśniowski, Pisarczyk, Camara, K. Mędrek (61. Zaskalski), Leśniowski (90. Tragarz), Florian, Artur Łazowski (80. Kłos), Gawęda (46. Mazela)

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów). Żółte kartki: Munia, Dziedzic, Urban, Kmiecik, Setlak, Tusiński - Camara, Trela, Florian, Łazowski, Mazela, Pisarczyk, Zaskalski. Czerwona kartka: Zaskalski (90, druga żółta)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)