2014-09-04 23:10:18

sparing: Stal Mielec - Rzemieślnik Pilzno 2-0

Stal Mielec wygrała 2-0 z czwartoligowym Rzemieślnikiem Pilzno w meczu sparingowym.

Podopieczni Rafała Wójcika rozegrali mecz kontrolny w środku tygodnia. W starciu z czwartoligowcem zwyciężyli 2-0.

Gole dla Stali Mielec zdobyli Mateusz Cholewiak i Wojciech Mącior. Obydwie bramki padły w drugiej połowie w przeciągu zaledwie dwóch minut.

W barwach Rzemieślnika Pilzno zagrał m.in. grający na pozycji defensywnego pomocnika lub obrońcy 26-letni Senegalczyk Sekou Mounirou Camara. Piłkarz został zakontraktowany końcem sierpnia. Wcześniej występował w Sparcie Kazimierza Wielka (aktualny lider 4 ligi świętokrzyskiej).

STAL MIELEC - RZEMIEŚLNIK PILZNO 2-0 (0-0)
1-0 Cholewiak (70)
2-0 Mącior (72)

Stal Mielec: Daniel (46. Wójcicki) - Duda, Kościelny, Załucki (46. Partyka), Podstolak (46. Getinger), Głaz (46. Nikanowycz), Żubrowski (46. Mącior), Skiba (46. Radulj), Bożek (46. Płatek), Domański (46. Ostalczyk), Jankowski (46. Cholewiak)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Trela, Kamil Pydych, Camara, Zaskalski, Leśniowski, Pisarczyk, Mędrek, Kłos, Florian, Mazela oraz Czekaj, Gawęda i Wiśniowski

źródło: stalmielec.com / rzemieslnikpilzno.pl