2014-09-07 09:29:04

Remis Kuźmy w debiucie. Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 1-1

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali 1-1 w wyjazdowym meczu z Wisłą Puławy. Na ławce trenerskiej zadebiutował Ryszard Kuźma.

Pojedynek w Puławach był dla piłkarzy Siarki Tarnobrzeg pierwszym prawidziwym spotkaniem poza domem (starcia ze Stalą Stalowa Wola i Nadwiślanem Góra zostały rozegrane w Tarnobrzeg - przy. red.). Był to także debiut Ryszarda Kuźmy w roli trenera Siarki.

Niestety meczu do udanych zaliczyć nie można. Wisła Puławy przed pojedynkiem z Siarką miała na koncie tylko jeden punkt. Wczoraj zdobyła drugi.

Gola dla gospodarzy zdobył w 8. minucie Konrad Nowak, który wpisał się na listę strzelców z rzutu karnego. Wyrównał kilkanaście minut później Daniel Koczon i wynik ten nie zmienił się już do końca.

WISŁA PUŁAWY - SIARKA TARNOBRZEG 1-1 (1-1)

1-0 Nowak (8-karny)
1-1 Koczon (21)

Wisła Puławy: Leszczyński - Edwards, Jędjrzejczyk, Budzyński, Szczotka, Lisiecki (78. Sedlewski), Pożak, Machalski, Maksymiuk, Nowak, Martuś

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Stępień, Nadolski, Baran, Sulkowski, Tunkiewicz (80. Chargeishvili) , Stefanik, Więcek (.84 Parobczyk), Koczon, Chwastek, Paluch

Sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz). Żółte kartki: Jędrzejczyk, Nowak, Maksymiuk, Machalski - Więcek, Stępień, Sulkowski. Widzów: 600

źródło: polskieligi.net / wislapulawy.pl