2014-09-07 09:40:16

Karpaty Krosno ograły lidera. Dwa gole Kamila Walaszczyka

Dwa trafienia Kamila Walaszczyka zapewniły Karpatom Krosno zwycięstwo z lidere, Sokołem Sieniawa.

W meczu 6. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej liderujący w tabeli Sokół Sieniawa przyjechał do Krosna po wygraną. Do domu musiał jednak wrócić bez punktów i bez pozycji lidera, którą stracił na rzecz Stali Rzeszów.

Spotkanie ułożyło się wręcz idealnie dla Karpat Krosno. Już w 3. minucie spotkania wynik otworzył Kamil Walaszczyk i gospodarzom grało się zdecydowanie łatwiej. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców w 30. minucie ustalając wynik spotkana na 2-0.

Goście mieli swoje okazje, ale Piotr Hajduk tego dnia nie dał się pokonać. Najbliżej szczęścia był Paweł Adamczyk, który na kwadrans przed końcem meczu trafił w poprzeczkę.

KARPATY KROSNO - SOKÓŁ SIENIAWA 2-0 (2-0)

1-0 Walaszczyk (3)
2-0 Walaszczyk (30)

Karpaty Krosno: Hajduk - Jarząb, Zych, Kolbusz, Kapuściński, Sikorski, Krzysztoń (82. Owczar), Popielarz (68. Madeja), Walaszczyk, Kozubal (78. Kasza), Buczek (90. T.Kasperkowicz)

Sokół Sieniawa: Kukulski - Skała, S.Padiasek, Bigas (81. Flis), M. Padiasek, Dziekan (67. Stefan), Bursztyka (37. Hass), Wilusz (61. Wróbel), Adamczyk, Siwyj, Małyk

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów). Żółte kartki: Walaszczyk, Madeja, Zych - Bigas, M. Padiasek. Widzów: 350

źródło: polskieligi.net / karpatykrosno.net