2014-08-31 19:15:51

Energetyk ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola 2-0 [WIDEO, BRAMKI]

Stal Stalowa Wola przegrała 0-2 z Energetykiem ROW Rybnik w wyjazdowym meczu piątej kolejki 2 ligi.

Gole dla Energetyka ROW Rybnik zdobywali Dawid Jarka w 23. minucie i Grzegorz Fonfara w 50. minucie meczu.

Gospodarze odnieśli zwycięstwo po czterech kolejnych meczach bez wygranej.

ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola [SKRÓT, BRAMKI]

ENERGETYK ROW RYBNIK - STAL STALOWA WOLA 2-0 (1-0)

1-0 Jarka (23)
2-0 Fonfara (50)

Energetyk ROW Rybnik: Rybicki - Borovicanin, Grolik, Bodzioch, Gojny, Fonfara (81. Jary), Wolniewicz, M. Płonka (14. Sobczak), Muszalik, Gilewicz (73. Mandrysz), Jarka (88. Musiolik)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Czarny, Bogacz, Argasiński (46. Samołyk), Kałat (56. T. Płonka), Giel, Kowalski, Mikołajczak (70. Michałek), Pigan (78. P. Tur), Sekulski, Bartkiewicz

Sędziował: Mariusz Jasina (Wrocław). Żółte kartki: Wolniewicz, Fonfara - Czarny, Kałat, Bogacz, Bartkiewicz

źródło: polskieligi.net