2014-03-23 18:12:09

Pisarowce na remis z Pogonią Leżajsk

Piłkarze LKS-u Pisarowce zremisowali 2-2 z Pogonią Leżajsk w meczu 18. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwsi do siatki trafili gracze Pogoni Leżajsk. Prowadzenie gościom dał Robert Widz.

Jeszcze przed przerwą LKS Pisarowce odpowiedział dwiema bramkami. Najpierw do siatki piłkę skierował Rafał Pacholczyk, a kilkanaście minut później głową trafił Mariusz Sumara.

Wyrównującego gola "Piwosze" zdobyli w 73. minucie meczu. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się Robert Widz.

Mecz został rozegrany w Nowotańcu, bo tam swoje spotkanie rozgrywają gracze LKS-u Pisarowce.