2014-02-08 13:02:11

sparing: Piast Tuczempy - Sokół Sieniawa 1-1

Sokół Sieniawa zremisował z Piastem Tuczempy 1-1 w zakończonym niedawno meczu kontrolnym obu drużyn.

Spotkanie trzecio z czwartoligowcem rozgrywane było na sztucznej murawie w Dachnowie.

Bramkę dla Piasta strzelił w pierwszej części meczu Mateusz Hołub, wyrównał w drugiej części spotkanie Andrij Małyk.

Spotkania niestety nie udało się dograć do końca. W 84. minucie z powodu przepychanek pomiędzy piłkarzami obydwu drużyn sędzia musiał przerwać mecz.

- W bardzo zaciętym meczu nie było złośliwości, aż do 84. minuty, kiedy to niepotrzebnie zawodnik Sokoła, Tomasz Wilusz i pomocnik Piasta, Tomasz Pasaj zaczęli w niesportowy sposób udowadniać swoje racje - przedstawił sytuację portal internetowy Piasta Tuczempy.

PIASTY TUCZEMPY - SOKÓŁ SIENIAWA 1-1 (1-0)
1-0 Hołub (35)
1-1 Małyk (65)

Piast: Toporowski - Wielgosz, Kud, Gierczak, Ivanishyn, Czub, Pasaj, Sas, Mikulec, Hołub, M. Iwański oraz Stopyra

Sokół: Kukulski - Skała, S.Padiasek, Wrona, Siwyj - Kołodziej, Halejcio, Bursztyka, Czapa, Maczernia - Dziekan oraz Wilusz, Małyk, Hass, Wróbel

źródło: własne / kspiasttuczempy1937.futbolowo.pl / sokolsieniawa.futbolowo.pl