2014-02-08 13:40:12

sparing: Karpaty Krosno - Cosmos Nowotaniec 4-4

Aż osiem bramek padło w sparingu Karpat Krosno z Cosmosem Nowotaniec. Mecz zakończył się remisem 4-4.

W pierwszej części meczu padła tylko jedna bramka, w dodatku samobójcza dająca prowadzenie Karpatom.

W drugiej połowie spotkania piłkarze trafiali do obu bramek raz za razem. Jeszcze na kilka minut przed końcem było 2-4 dla Cosmocu, ale dwa gole Marka Fundakowskiego dały wyrównanie krośnianom.

W drużynie trzeciligowca sprawdzani byli m.in dwaj kolejni gracze - 17-letni bramkarz Krystian Jucha oraz 24-letni obrońca Damian Czapski (obaj Nafta Jedlicze).

KARPATY KROSNO - COSMOS NOWOTANIEC 4-4 (1-0)
1-0 ? (samob.)