2013-11-24 21:31:47

Stal Mielec ograła Znicza. Zimę spędzi jako wicelider!

W zamykającym 18., a zarazem ostatnią w tym roku, kolejkę spotkań w 2 lidze wschodniej Stal Mielec pokonała na własnym stadionie Znicz Pruszków 1-0.

W rozegranym na śliskiej, mokrej murawie meczu lepsi okazali się piłkarze Stali. Już w 5. minucie Sebastian Łętocha pokonał strzegącego bramki gości Pawła Pazdana zdobywając jedynego jak się okazało gola.

W końcówce spotkania goście niemal nie doprowadzili do wyrównania. Najpierw piłkę zbyt lekko do Wojciecha Daniela podawał Sebastian Głaz, co mogło zakończyć się wyjściem napastnika Znicza "sam na sam". Sytuację ratował Sebastian Duda.

Kilka minut później zawodnik Znicza lobując Daniela nieznacznie się pomylił - piłka wylądowała na poprzeczce.

STAL MIELEC - ZNICZ PRUSZKÓW 1-0 (1-0)
1-0 Łętocha (5)

Stal: Daniel - Podstolak, Załucki, Duda, Getinger - Kościelny, Głaz, Skiba, Kardyś, Domański - Łętocha (78. Jaworski)

Znicz: Pazdan - Bochenek, Biedrzycki, Jędrych, Kucharski - Pieczara (68. Niksiński), Olczak (66. Jaczewski), Kopciński, Banaszewski (78. Muszyński), Machalski (77. Zawodziński) - Paluchowski.

Sędziował: Marcin Bielawski z Katowic. Żółte kartki: Kościelny - Machalski. Widzów: 4500

źródło: polskieligi.net / stalmielec.com