2013-11-24 15:18:58

Remis "Stalówki" w Limanowej na zakończenie roku

W ostatnim już w tym roku pojedynku ligowym Stal Stalowa Wola zremisowała w meczu wyjazdowym z Limanovią 1-1.

Już po kwadransie gospodarz prowadzili 1-0 dzięki trafieniu najlepszego strzelca w szeregach Limanovii Wojciecha Dziadzio.

W doliczonym czasie pierwszej połowy Stal wywalczyła rzut wolny około 25 metrów od bramki Waldemara Sotnickiego. Po wrzutce do piłki dopadł Sylwester Sikorski i strzelił wyrównującego gola.

Kilka minut po przerwie sporo szczęścia mieli piłkarze gości. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska w doskonałej sytuacji znalazł się Arkadiusz Serafin. Kompletnie nie pilnowany gracz Limanovii uderzał głową, lecz z 3 metrów nie trafił w bramkę marnując najlepszą okazję na strzelenie zwycięskiego gola.

1-0 Dziadzio (15)
1-1 Sikorski (45+3)

Limanovia: Sotnicki - Basta, Kulewicz, Garzeł, Hudecki (46. Majcher), Komorek (59. Kępa), Czajka, Serafin, Dziadzio (41. Mężyk), Sadio, Pietras.

Stal: Wietecha - Mikołajczyk, Kachniarz, Bogacz, Sikorski, Argasiński, Reiman, Juda, Tur (85. Komada), Łanucha (70. Płonka), Fabianowski.

Sędziował: Dominik Pasek z Legnicy.

źródło: polskieligi.net / rst24.pl