2013-11-03 22:55:38

Dwie różne odsłony w meczu Mokrzyszów - Crasnovia

OKS Mokrzyszów dzięki skuteczności Jacka Rożka zremisował z drużyną Crasnovii 2-2.

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando drużyny gości. Jedynie na jej początku OKS Mokrzyszów potrafił stawić czoła rywalowi.

W 11. minucie drużyna z Krasnego zdobyła swojego pierwszego gola.  Jego autorem był Konrad Stępień.

Pięć minut później goście prowadzili już dwoma trafieniami. Zdobywcą drugiego gola był Tomasz Pietrasiewicz, który zamykając strzał kolegi w ostatniej chwili skierował piłkę do siatki.

Pierwsza połowa nie przyniosła już zmiany wyniku. Goście mądrze się bronili nie pozwalając na wiele drużynie gospodarzy.

Druga część gry przyniosła zmianę obrazu spotkania. Miejscowi zaczęli stwarzać więcej okazji do zdobycia bramki oraz dłużej grali piłką. Jedna z akcji przyniosła faul w polu karnym, który na kontaktową bramkę w 52. minucie spotkania zamienił Jacek Rożek.

Od tej pory „Meksyk” poczuł szansę na korzystny wynik i nieustannie atakował rywala. W 79. minucie grającego w bramce gości Radosława Kloca ponownie pokonał Jacek Rożek, dając w ten sposób remis swojej drużynie.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem po pierwszej połowie zdecydowanie na korzyść Crasnovii i drugiej części spotkania pod dyktando OKS-u Mokrzyszów.

OKS MOKRZYSZÓW - CRASNOVIA KRASNE 2-2 (0-2)
0-1 Stępień (11)
0-2 Pietrasiewicz (16)
1-2 Rożek (52-karny)
2-2 Rożek (79)

OKS: Lasota - J.Rzepiela (64. Malicki), Guściora, Farian, Łuczakowski - Polit, Prarat (64. Ozimek), Hynowski, Uznański (46. Haliniak), Kościelny - Rożek.

Crasnovia: Kloc - Buczek (69. Majda), Drapała, Baran, Guzior - Rozborski, Ostrowski (79. Gwazdacz), Micał, Stępień (77. R.Szczepański) - Pietrasiewicz, A.Szczepański.

Żółta kartka: Pietrasiewicz.