2013-10-19 17:54:10

Siarka Tarnobrzeg pokonała Garbarnię i jest wiceliderem [WIDEO]

Siarka Tarnobrzeg pokonała Garbarnię Kraków 4-1 w meczu 13. kolejki 2 ligi wschodniej i awansowała na pozycję wicelidera.

Podopieczni Tomasza Tułacza wygrali po raz trzeci z rzędu i do prowdzącej Pogoni Siedlce tracą już tylko dwa punkty.

"Siarkowcy" wyszli na prowadzenie już w 3. minucie meczu po golu Marcin Truszkowskiego. Za kolejne trzy minuty na 2-0 podwyższył Konrad Stępień.

Kontaktowego gola dla gości zdobył chwilę przed przerwą Tomasz Ogar, ale później trafiali już tylko miejscowi. Bramki nr 3 i 4 dla Siarki Tarnobrzeg zdobyli kolejno Łukasz Popiela i Robert Tunkiewicz.

1-0 Truszkowski (3)
2-0 Stępień (6)
2-1 Ogar (44)
3-1 Popiela (84)
4-1 Tunkiewicz (90+2)

Siarka: Siarka: Melon - Korona, Stępień, Makowski, Sulkowski - Frankiewicz (85. J. Kowalski), Tunkiewicz - Chrabąszcz, Koczon (66. Popiela), Szewc (90. Wróbel) - Truszkowski (88. Motyl)

Garbarnia: Błąkał - Piszczek (89. Kalicki), Haxhijan, M. Kowalski, Byrski - Metz, Kostrubała, Cichy (71. Fedoruk), Nowak, Leszczak (80. Wajda) - Ogar

Sędziował: Tomasz Marciniak z Płocka. Żółte kartki: Sulkowski - M. Kowalski, Nowak

źródło: polskieligi.net