2013-10-19 19:26:12

Stal Rzeszów zremisowała z Legionovią. Lewandowski obronił karnego [WIDEO]

Piłkarze Stali Rzeszów zremisowali 1-1 z Legionovią Legionowo w mecz 2 ligi wschodniej. Miłosz Lewandowski obronił rzut karny.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu Tarasa Romanczuka. Zawodnik gości skierował piłkę do własnej siatki w zamieszaniu podbramkowym po jednym z rzutów rożnych. Stal Rzeszów prowadziła do przerwy 1-0.

W 67. minucie w polu karnym faulował Arkadiusz Baran, za co został ukarany czerwoną kartką. Przed szansą na bramkę z jedenastu metrów stanął Paweł Tomczyk, ale jego uderzenie obronił Miłosz Lewandowski.

Kilka minut później gracze Legionovii wywalczyli kolejny rzut karny. Tym razem nie pomylił się Jakub Bojas dając wyrównanie swojej drużynie.

1-0 Romanczuk (26-samobójcza)
1-1 Bojas (74-karny)

Stal: Lewandowski - Maślany (58. Drożdżal), Drelich, Baran, Hus - Lisańczuk, Kolesnikovs, Szczoczarz (73. Daszyk), Szela (77. Kamil Jakubowski) - Prędota, Maca (57. Więcek)

Legionovia: Rybicki - Goliński, Tomczyk, Łukasik, Pielak (76. Wolski) - Tlaga (46. Janusiński), Romanczuk, Broniszewski, Karaszewski (74. Sołtys) - Barankiewicz (46. Michał Złotkowski), Bojas

Sędziował: Marcin Muszyński z Łodzi. Żółte kartki: Szczoczarz, Drożdżal - Pielak, Broniszewski, Karaszewski. Czerwona kartka: Baran (67, faul w polu karnym). Widzów: 400

źródło: polskieligi.net / stalrzeszow.pl