2013-09-23 00:05:03

Cosmos Nowotaniec lepszy od Mokrzyszowa

Cosmos Nowotaniec zdobył kolejny komplet punktów dzięki wygranej 3-1 w meczu z OKS-em Mokrzyszów.

Cosmos rozpoczął strzelanie od gola Piotra Spalińskiego. Po przerwie wynik podwyższył niezawodny Ireneusz Zarzyka.

Kilka minut później bramkę kontaktową zdobył świeżo wprowadzony na boisko Jacek Sołtykiewicz.

Miejscowi nie dali sobie wbić drugiego gola, natomiast przed końcem spotkania powiększyli przewagę po bramce Piotra Laskowskiego.

COSMOS NOWOTANIEC - OKS MOKRZYSZÓW 3-1 (1-0)
1-0 Spaliński (11)
2-0 Zarzyka (64)
2-1 Sołtykiewicz (71)
3-1 Laskowski (84)

Cosmos: Krawczyk - Majka, Śmietana (46. Szałankiewicz), Sobota, Honkisz - Kłodowski, Gołda (55. Badowicz), K. Mikulec (35. D. Mikulec), Laskowski - Spaliński (80. Szatkowski), Zarzyka

Mokrzyszów: Lasota - Polit (48. Bożek), Guściora, Farian, Łuczakowski - Kościelny (88. Obara), Prarat, Rzepiela, Uznański - Rożek, Ozimek (70. Sołtykiewicz)

Sędziował: Jakub Koza z Dębicy. Żółte kartki: Majka, Sobota, D. Mikulec - Kościelny, Prarat, Sołtykiewicz. Widzów: 300