2013-09-21 20:09:19

Izolator Boguchwała pokonał Karpaty w Krośnie

Izolator Boguchwała wygrał 3-1 z Karpatami Krosno w wyjazdowym meczu 10. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Goście wyszli na prowadzenie w samej końcowce pierwszej połowy po trafieniu Sebastiana Brockiego.

Na 2-0 dla Izolatora Boguchwała podwyższył w 65. minucie Jacek Tyburczy, a niecałe 20 minut później trzeciego gola strzelił wprowadzony w drugiej połowie Bartosz Karwat.

Autorem honorowego trafienia dla Karpat Krosno był także rezerwowy - Tomasz Kasperkowicz.

0-1 Brocki (45)
0-2 Tyburczy (65)
0-3 Karwat (84)
1-3 Kasperkowicz (90+3)

Karpaty: Hajduk - Kozak, Czopko, Kapuściński (63. Telesz), Zajdel - Wierdak, Kuliga,Walaszczyk, Fydrych (77. Stanisz),  Dobrzański  (71. Kasperkowicz) - Buczek

Izolator: Pawlus - Rokita, Brogowski, Szpond, Róg - Bereś (79. Szyszka), Adrian Burak (66. Skiba), Arkadiusz Burak, Tyburczy - Brocki (88. Skała), Wanat (66. Karwat)

Sędziował: Tomasz Mroczek z Mielca. Żółte kartki: Dobrzański, Kuliga, Kasperkowicz - Brogowski, Adrian Burak, Wanat, Skiba

źródło: własne