2013-09-18 21:11:44

Karpaty Krosno znów zremisowały z Avią Świdnik

Piłkarze Karpat Krosno zremisowali w Poniatowej z Avią Świnik w meczu 9. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze prowadzili do przerwy 1-0 po golu Wojciecha Białka strzelonym w 11. minucie. Karpaty Krosno wyrównały chwilę po przerwie dzięki trafieniu Marka Czopko.

Do końca wynik nie uległ zmianie i pojedynek obydwu drużyn zakończył się remisem - dokładnie tak samo jak cztery poprzednie wyjazdowe mecze Karpat z Avią.

1-0 Białek (11)
1-1 Czopko (47)

Karpaty: Hajduk - Jarząb (20. Wierdak), Chmielowski, Czopko, Kapuściński - Dobrzański (60. Kasperkowicz), Fydrych (72. Stanisz), Zajdel, Walaszczyk, Kuliga - Buczek

Sędziował: Łukasz Strzępek z Rzeszowa. Żółte kartki: Lenart, Jankowski, Sadło - Kuliga, Chmielowski, Kasperkowicz

źródło: własne / karpatykrosno.net