2013-09-18 18:31:32

Resovia wygrała z Sokołem Sieniawa 3-1

Piłkarze Resovii wygrali 3-1 z Sokołem Sieniawa w meczu 9. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 26. minucie po trafieniu Piotra Szkolnika. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron gracze Sokoła Sieniawa zdołali doprowadzić do wyrównania. Szóstego gola w tym sezonie zdobył Paweł Adamczyk.

W 79. minucie na listę strzelców wpisał się wprowadzony na boisko po przerwie Piotr Krawczyk ponownie dając prowadzenie Resovii. Wynik spotknia na 3-1 ustalił w ostatniej minucie Bartłomiej Miazga.

Resovia wciąż jest wiceliderem. Do prowadzącego JKS-u Jarosław traci jeden punkt, ale rywale mają do rozerania jeszcze jedno zaległe spotkanie.

1-0 Szkolnik (26)
1-1 Adamczyk (64)
2-1 Krawczyk (79)
3-1 Miazga (90)

źródło: własne