2013-09-18 18:47:15

Stal Sanok pokonała Omegę Stary Zamość

Piłkarze Stali Sanok wygrali 2-0 z Omegą Stary Zamośc w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Ryszarda Federkiewicza wyszli na prowadzenie w 34. minucie po trafieniu Sebastiana Sobolaka.

Wynik spotkania na 2-0 dla Stali Sanok ustalił w 69. minucie Oleksandr Szałamaj. Dla Ukraińca był to pierwszy gol w tym sezonie.

1-0 Sobolak (34)
2-0 Szałamaj (69)

Stal (skład wyjściowy): Krzanowski - Jaklik, Kokoć, Faka, Łuczka, Lorenc, Tabisz, Węgrzyn, Kuzicki, Sobolak, Szałamaj

Omega (skład wyjściowy): Kowiński - Denis, Mikulski, Luann, Nowosad, Omański, Rodriguez, Solecki, Fulara, Droździel, Nizioł

Sędziował: Paweł Charchut z Rzeszowa

źródło: własne