2013-06-05 19:14:03

Odmłodzona "Stalówka" ograła Olimpię Elbląg

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali 2-1 z Olimpią Elbląg w zaległym meczu 22. kolejki 2 ligi wschodniej.

Podopieczni Pawła Wtorka przeciwko wyżej notowanej Olimpii zagrali w odmłodzonym składzie i to się sprawdziło.

Pierwszego gola zdobył w 27. minucie niespełna 18-letni Mateusz Argasiński. Goście wyrównali po przerwie z rzutu karnego (Kamil Graczyk), ale już kilka minut później do siatki trafił Wojciech Reiman.

W końcówce czerwoną kartką ukarany został Rafał Pietrewicz i goście kończyli to spotkanie w dziesiątkę.

Dzięki wygranej Stal umocniła się na 10. miejscu w tabeli. Utrzymanie zapewniła już sobie przed tygodniem.

Więcej o meczu w zapisie relacji na żywo.

STAL STALOWA WOLA - OLIMPIA ELBLĄG 2-1 (1-0)
Bramki: Argasiński (27), Reiman (57) - Graczyk (54-karny)

Stal: Wołoszyn - Czarny, Reiman, Kantor, Juda (75. Popielarz), Argasiński (87. Majowicz), Bartkiewicz, Fabianowski (85. Kachniarz), Mikołajczak, Bogacz, Mistrzyk (77. Tur)

Olimpia: Rogaczew - Lewandowski, Broniarek, Ichim, Kołosow, Skokowski, Kopycki, Ressel, Pietrewicz, Sedlewski (73. Lisiecki), Graczyk

Sędziował: Tomasz Krawczyk z Piotrkowa Trybunalskiego. Żółte kartki: Reiman, Mikołajczak - Pietrewicz Czerwona kartka: Pietrewicz (89, druga żółta)