2013-06-08 20:10:25

Stal Mielec pokonała Polonię Przemyśl

Stal Mielec zrobia kolejny krok w kierunku awansu do 2 ligi wygrywając z Polonią Przemyśl 2-0.

Pierwszego gola podopieczni Włodzimierza Gąsiora zdobyli w 24. minucie spotkania. Wrzutkę Dawida Floriana uderzeniem głową na bramkę zamienił Sebastian Łętocha.

Chwilę przed przerwą wynik spotkania na 2-0 ustaił uderzeniem z 25 metrów Kamil Radulj.

Przewaga Stali Mielec nad kolejnymi w tabeli Izolatorem i Tomasovią urosła do 5 punktów. Obydwie drużyny jutro zagrają pomiędzy sobą.

STAL MIELEC - POLONIA PRZEMYŚL 2-0 (1-0)
Bramki: Łętocha (24), Radulj (45)

Stal: Wyparło - Kardyś, Załucki, Kościelny, Michałek (72. Pruchnik) - Buczyński (4. Florian), Żubrowski, Walski (70. Podstolak), Radulj, Domański - Łętocha (85. Jaworski)

Polonia: Zieliński - Siwyj, Jaroch, Policht, Sokił - Sobol, Kazek, Sedlaczek (64. Gawłowski), Hlibkiewicz - Małyk, Wanat (81. Oborski)

Sędziował: Łukasz Strzępek z Rzeszowa. Żółte kartki: Radulj - Sedlaczek. Widzów: 300

Żółte kartki: Radulj - Sedlaczek. Widzów: 300

źródło: własne / Nowiny