2013-05-25 21:44:19

Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka 1-1

Cosmos Nowotaniec zremisowała 1-1 z Kolbuszowianką w meczu 27. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce Ireneusza Zarzyka, który w 59. minucie spotkania wykorzystał rzut karny.

Zaledwie dwie minuty później wyrównującą bramkę dla Kolbuszowianki zdobył Sebastian Serafin.

COSMOS NOWOTANIEC - KOLBUSZOWIANKA 1-1 (0-0)
Bramki: Zarzyka (59-karny) - S. Serafin (61)

Cosmos: Ciołek - Majka, Śmietana, Podgórski, Badowicz - Sz. Pluskwik, Gołda (70. D. Mikulec), Mikulec (55. Jęczkowski), Laskowski - Kłodowski, Zarzyka

Kolbuszowianka: Kozioł - Skowron, M. Serafin, Dec, Ł. Gorzelany - Pruś (59. Korab), S. Serafin, Pastuła, Mokrzycki, K. Gorzelany (84. Czyżewski) - Szalony (90. Koń)

Sędziował: Grzegorz Wnuk z Leżajska. Żółte kartki: Śmietana, K. Mikulec, Zarzyka - Pastuła, Szalony, M. Serafin. Widzów: 200

źrodło: własne / Nowiny