2013-05-25 21:18:35

JKS zremisował z Sieniawą w meczu na szczycie

JKS Jarosaław zremisował 1-1 z Sokołem Sieniawa w meczu na szczycie 4 ligi podkarpackiej.

Mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej gdyby w 42. minucie Mateusz Jurczak wykorzystał rzut karny. Zawodnik JKS-u trafił wprawdzie do siatki, ale sędzia nakazał powtórzenie jedenastki, a w powtórce górą był już bramkarz gości.

Pierwszy gol padł dopiero w 73. minucie spotkania, a jego autorem był 16-letni Dawid Pigan, gracz gości. Wyrównująca bramka dla lidera 4 ligi padła kilka minut później po uderzeniu Macieja Saramaka.

Obydwie ekipy kończyły ten mecz w dziesiątkę - najpierw z boiska wyrzucony został Damian Barszczak (JKS), a pod koniec spotkania Łukasz Bursztyka (Sokół).

JKS JAROSŁAW - SOKÓŁ SIENIAWA 1-1 (0-0)
Bramki: Saramak (81) - Pigan (73)

JKS: Cisek - Puńko (69. Gliniak), Saramak, Załoga (89. Sobczak), Barszczak - Raba, Fedor, Walat (50. P. Kłak), Soczek - Jurczak, Staroń

Sokół: Kukulski - Misiąg, S. Padiasek, Halejcio, Skała - D. Pigan (74. Stefan), Zajchowski (69. Hass), Bursztyka, Wróbel - Szewc (90. Żorniak) - Adamczyk (88. Jędryas)

Sędziował: Jakub Tomoń z Rzeszowa. Żółte kartki: Puńko, Barszczak - Misiąg, S. Padiasek, D. Pigan, Wróbel. Czerwone kartki: Barszczak (49, druga żółta) - Bursztyka (80, brutalny faul)

źródło: własne / jksjaroslaw.info