2013-05-11 21:45:39

JKS Jarosław wygrał ze Stalą Nowa Dęba

JKS Jarosław pokonał Stal Nowa Dęba 2-1 w meczu 25. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Dość niespodziewanie to goście wyszli na prowadzenie - w 30. minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Nowak.

Jeszcze przed przerwą wyrównującą bramkę dla JKS-u Jarosław zdobył Mateusz Jurczak, a na 5 minut przed końcem spotkania gola na 2-1 strzelił Damian Barszczak.

Składy obydwu drużyn wkrótce.

JKS JAROSŁAW - STAL NOWA DĘBA 2-1 (1-1)
Bramki: Jurczak (45), Barszczak (85) - Nowak (30)

JKS: Cisek - Raba, Saramak, Załoga (68. Sobczak), B. Kłak (46. Barszczak) - Staroń (68. Gliniak), Fedor, Bańka (90. Oczoś), Soczek - Jurczak, Walat (68. P. Kłak)

Stal: Kotrych - Wydro, Dudziak, Dudek, Diektiarenko (81. Rachwał) - Urbaniak (63. Gąsiorowski), Milanowski, S. Serafin, K. Serafin (76. Marek) - Nowak, Schlage.

Sędziowali: Paweł Kantor z Dębicy. Żółte kartki: Raba - Wydro, S. Serafin. Widzów: 350

źródło: własne / Klub 100 - JKS Jarosław / jksjaroslaw.info