2024-03-16 21:20:40

Rafał Ulatowski po zwycięstwie nad Termalicą: Takie mecze też trzeba umieć rozgrywać

- Jest to powód do radości, bo tych punktów na wiosnę nie mieliśmy zbyt dużo. Mimo że rozgrywaliśmy lepsze mecze niż ten dzisiejszy- mówił trener Resovii po zwycięstwie nad Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

- Nie przypominam sobie takich zawodów, w których drużyna gospodarzy grałaby w dziewięciu od wczesnych minut. Na pewno to ustawiło cały mecz, bo graliśmy w przewadze 11 na 9. Natomiast takie mecze też trzeba umieć rozgrywać- mówił Rafał Ulatowski.

- Trzeba zachować spokój, cierpliwość i mieć przygotowany plan.  Nam tego w pierwszej połowie zabrakło. Mało tego zespół gospodarzy wyprowadził kontratak, po którym zdobył gola, co jeszcze bardziej spowodowało nerwowość w naszym zespole. Bardzo mocno zadziałała przerwa, jasno wskazaliśmy sposób w jaki powinniśmy rozgrywać i dokonaliśmy trzech zmian. Myślę, że zawodnicy zrozumieli, jak należy rozgrywać takie mecze i w efekcie tego bardzo okazałe zwycięstwo- kontynuował.

Rafał Uatowski: Rozgrywaliśmy lepsze mecze niż ten dzisiejszy

- Jest to powód do radości, bo tych punktów na wiosnę nie mieliśmy zbyt dużo. Mimo że rozgrywaliśmy lepsze mecze niż ten dzisiejszy. Teraz mamy dwa tygodnie przerwy, żeby bardzo dobrze przygotować się do trudnych meczów jakie przed nami- dodał opiekun Resovii.