2024-03-09 16:03:45

Wysoka przegrana Wisłoki Dębica z Chełmianką Chełm!

Wisłoka Dębica wysoko przegrała przed własną publicznością z Chełmianką Chełm w meczu 20. kolejki 3. ligi gr.IV!

Z bardzo złej strony pokazali się podopieczni trenera Bartosza Zołotara w spotkaniu domowym z Chełmianką Chełm.

W pierwszej, dość bezbarwnej pierwszej połowie, bez wielu okazji bramkowych z jednej czy też drugiej strony, to goście raz znaleźli drogę do siatki rywali. W 35. minucie Jakub Karbownik zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki gospodarzy.

Po przerwie, mimo że Wisłoka starała się przejąć inicjatywę, to jednak ponownie Chełmianka wykazała się większą skutecznością. W 55. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Jakub Karbownik, a ten sam zawodnik asystował niespełna 10. minut później do Bartłomieja Korbeckiego, który wyprowadził swoją drużyną na trzybramkowe prowadzenie.

Ostatecznie, mimo kilku prób w końcówce, Wisłoka przegrała po raz dziewiąty w sezonie.

0-1 Jakub Karbownik (35)
0-2 Jakub Karbownik (55)
0-3 Bartłomiej Korbecki (63)

Wisłoka Dębica: Kramarz - Geniec, Bednarz, Bogacz (70. Siedlik), Grasza, Iwanicki (83. Szczodry), Łanucha, Siedlecki (70. Żmuda), Kulon (83. Nazarenko), Maik, Czernysz (61. Bała)

Chełmianka Chełm: Grzywaczewski - Nowak, Stępień, Mroczek, Ofiara, Korbecki, Pek, Wiatrak, Boczuliński, Bednara, Karbownik

Sędziował: Seweryn Kozub

3 liga gr. IV - wyniki meczów 20. kolejki:

Ale dziadostwo wieczna egzystencja w 3 lidze...

~anonim 2024-03-09 17:24:36

Zolotar ty się nadajesz do zbierania kamieni na budowie ,dwa mecze 6 straconych bramek co to k....a jest?

Kibic 2024-03-09 18:10:36

Dajcie spokój Zołotarowi jk. zarząd mu warunki stwarza odnośnie wzmocnień takie są wyniki.

KS 2024-03-09 18:32:27

Nowy prezes Wisłoki ma coś do powiedzenia? Był w gole na meczu?

do niby ks 2024-03-09 18:36:49

a ty byłeś? ps. Nie ma sie co oszukiwać spadna dwie druzyny z 2 ligi a tym samym my..........

Biladen 2024-03-09 18:40:33

Co się stało że trzech zawodników tak zwanych jakościowych zabrakło w kadrze na ten mecz a dwaj kolejni grzali ławę jako rezerwowi . COŚ Tu śmierdzi !!I niestety czeka nas spadek. MOŻE KASY brak ?. Złota to trener z igloopolu i tam na za torami słychać że to on ma spuścić Wisłokę do 4 ligi .Tak sp********* cały wysiłek Radka Garlewskiego który tak się poświęcił dla Wisłoki a co na to Biechu dyrektor na etacie, dramat !!

~anonim 2024-03-09 18:49:34

Chyba wszyscy kibice czekali w końcu na rozpoczęcie rundy i mecz u siebie co pokazała ładna frekwencja na meczu szkoda ze pilkarze dali d****y można przegrać mecz w po walce ale to co oni dzis odwalili to kryminał pomyśleć można że ta 3 liga to minimum dla Wisloki niestety na jesień znów nam przyjdzie grać w Boguchwale pilznie i kto wie na jakich wioskach jeszcze

~anonim 2024-03-09 18:53:33

Zioł0 spuścił Wolanie Wola Rzędzińska do 4 ligi a teraz Wisłokę zawrócić do 4igi . ?

Kibic 2024-03-09 20:48:46

Życzę Wisłoce utrzymania ale gołym okiem widać że nie stać klubu na 3 ligę , 3/4 kadry na dzień dzisiejszy to poziom 4 ligi miejsca 3-6, chyba każdy kto chodzi , ogląda i śledzi zgodzi się z tym stwierdzeniem..

~anonim 2024-03-09 23:46:52

Ludzie ,oceniacie mecze tylko z perspektywy wyniku!Wisloka bez pomysłu?przecież w pierwszej połowie Chelmianka oddala 1 strzał na bramkę (nieszczęśliwie dający im bramkę),a gospodarze mieli kilka różnych, wolnych i oddanych kilka strzalow na bramkę, niestety zabrakło precyzji i skuteczności.Druga połowa bardziej wyrównana w której bardziej konkretni byli przyjezdni.niestety rundę dębiczanie zaczynają od meczów z zespołami z czołówki tabeli, (wszyscy wymagacie ze będą lać wszystkich ).pilka nozna to sport gdzie nie koniecznie wygrywa lepszy zespół.Jak Wisłoka wygrała z Wieczystą to krzyczycie 2 liga,jak przegrają np.z Unią to 4 liga(trochę rozsądku życzę i obiektywizmu).

DarekMarek 2024-03-10 08:43:41

Dramat . Szkoda Wisłoki ale idziemy w kierunku czwartek ligi, problem zaczął się na jesień, na początku sezonu Wisłoka dysponowała kadrą nie na 3 ligę tylko na środek 4 ligi, straciliśmy dużo punktów które na wiosnę ciężko będzie nadrobić te punkty stracone .Obecny trener to rzemiosło na 4 ligę i niższe ligi, to nie jest trener który poprowadził by Wisłokę na wyższe wody w 3 lidze. Pilzno zajmuje drugą pozycję w 4 lidze i jak zaskoczą to awansują a Dębica spadek ?

~anonim 2024-03-10 08:48:59

gdzie ta pseudo wspolpraca z dapem '''' gdzie te zawodniki cybanta spod zlotej gwiazdki ... gdzie cybant pytam sie nadtrenerze ???

~anonim 2024-03-10 09:06:21

buraki z wywłoki 4 liga czeka po co im ta trybunów dla 200 ludzi o młynie nawet nie wspomnę bo to żenada wsiowy klubik z wsiowymi przyd****asami żaboli

~anonim 2024-03-10 11:23:35

200 osób to jest na tym grajdołku na zatorbiu tyle że łacznie w jednej rundzie. Cos ci sie popierd śmieciu. Przy czym jest tylko mała trybuna a ludzi na meczu pomimo zimna było znacznie wiecej niz 200. To samo dotyczy młyna (w sektorze tymczasowym) który oscylował do 100 osób a was ilu jest? mniej niż zero. Szczekaj dalej ale nic tego nie zmieni że jestescie mniej niż ZERO juz teraz a co dopiero jak stadion zostanie dopięty. ps. jak tam wasze wchodzenie w kakowe oko do ***********li? Przecież oni nawet wstydziliby się was wziaśc jako fc nie mówiac o czyms wiecej. Olały was juz nie takie kibicowskie metropolie: apator, stal rz, hutnik k. unia t. unia oświecim. Byliscie i jestescie w Debicy jedynie posmiewieskiem i to tyczy też tego dziwoląga z Pustyni który w mieście zdołał co najwyżej zdobyć miano "klubu" dzielnicowgo.

stasiufilipe 2024-03-10 11:42:21

Mowilem ze spadek, dajcie mi trenera to zrobię porządek. Posłuchaj mnie, tu nie ma gry kompletnie, zero pomysłu

Szukać trenera 2024-03-10 12:54:44

Przeczytaj wNowinach wypowiedz trenera na temat bardzo dobrej grze swoich pupili , tylko nadziali się na kontry które ich zaskoczyły. Tu potrzebny jest trener który poukłada to drużyne, ktoś kto, ma doświadczenie w 3 / 2lidze

Prezes nad prezesa 2024-03-10 13:15:30

Jak jest prawdą że klub opłaca dyrektora klubu, jest na etacie to należy przekierować te wynagrodzenie na dobrej klasy trenera, to jest klub amatorski nie gramy w centralnej lidze by płacić pensje fajterom

Piter 2024-03-10 13:55:32

Zatrudnić jeszcze sekretarke,i gedzie git

~anonim 2024-03-10 15:49:38

100 lat gracie i ch..a macie dalej po wsiach będziecie jeździć tyle że ligę niżej w sumie dembica to taka większa wieś przynajmniej będą mieć największy młyn wśród wieśniaków

~anonim 2024-03-10 17:36:24

Podaj za kim jestes to porozmawiamy kto jest wieśniakiem oraz co wynika z tego że ktoś gra wiekszośc życia w niższych ligach.