2024-03-09 17:03:13

KS Wiązownica zremisowała z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KS Wiązownica zremisowała na wyjeździe 3-3 z KSO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w meczu 20. kolejki 3. ligi gr.IV!

Świetnie w starciu z faworyzowanym rywalem zaprezentowała się drużyna KS Wiązownica. Podopieczni trenera Waldemara Warchoła wyszli na prowadzenie w 10. minucie po trafieniu Sebastiana Raka

Kilka minut później rękę zawodnikom drużyny przejezdnej podał Mateusz Jarzynka, który został ukarany drugą żółtą kartką i wyleciał z boiska.

Nie przeszkodziło to podopiecznym trenera Rafała Wójcika w tym, by przeważali oni na boisku, co miało miejsce do końca pierwszej połowy.

Wyraźnie podrażnieni gospodarze wyrównali w 29. minucie po bramce samobójczej... Sebastiana Raka. Tuż przed przerwą zdołali oni objąć prowadzenie, dzięki Dominikowi Pisarkowi, który skutecznie wykonał rzut karny.

Po zmianie stron lepsze wrażanie na boisku sprawiali goście. Zdołali oni też szybko, bo już w 50. minucie wyrównać stan meczu. Bramkę na 2-2 zdobył bardzo skuteczny tego dnia Sebastian Rak!

Niespełna dziesięć minut później KS Wiązownica ponownie objęła prowadzenie! W 61. minucie do siatki rywali trafił bowiem Patryk Serafin

Gdy wydawało się, że goście będą w stanie utrzymać swoje prowadzenie i wywieźć z Ostrowca Świętokrzyskiego cenne zwycięsto - w 78. minucie stan meczu wyrównał wprowadzony wcześniej na boisko Yevgeniy Mogil!

Końcówka spotkania nie przyniosła zmiany rezultatu! Zawodnicy z Wiązownicy wywalczyli remis na trudnym terenie, z czego z pewnością mogą być bardzo zadowoleni.

0-1 Sebastian Rak (10.)
1-1 samobójcza (29.)
2-1 Dominik Pisarek (42. - karny)
2-2 Sebastian Rak (48.)
2-3 Patryk Serafin (61.)
3-3 Yevgeniy Mogil (78.)

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: Klon - Kłoczek, Jarzynka, Mężyk, Brągiel, Nawrot, Orlik, Zimnicki, Kramarz, Senko, Pisarek
KS Wiązownica: Piechota - Tonia, Tabor, Cieśla, Płaneta, Kordas, Omuru, Serafin, Janiczak, Rak, Kasia