2024-03-03 10:50:33

sparing: Start Lisie Jamy - Cosmos Nowotaniec 1-6

Cosmos Nowotaniec z pokaźnym zwycięstwem w ostatnim sparingu (fot. Tomasz Sowa)
Cosmos Nowotaniec w ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej pokonał Start Lisie Jamy aż 6-1.

Cosmos Nowotaniec ma za sobą próbę generalną przed startem rozgrywek. Podopieczni Grzegorza Pastuszaka zmierzyli się z jedenastą drużyną klasy O Jarosław.

Pierwsza połowa mimo wielu okazji strzeleckich zakończyła się wynikiem 1-1. Worek z bramkami otworzył się w drugiej połowie, kiedy Cosmos Nowotaniec potwierdził dobrą dyspozycji w ofensywie.

Bramki dla czwartoligowca zdobyli: dwie Wiktor Łychowydko, Krystian Kalemba, Łukasz Piotrowski, Viktor Khomchenko oraz Jaba Phakadze

Na inaugurację rundy wiosennej w 4 lidze podkarpackiej Cosmos Nowotaniec zmierzy się na wyjeździe z Polonią Przemyśl. Spotkanie odbędzie się 10 marca o godz. 11:00.

Start Lisie Jamy - Cosmos Nowotaniec 1-6 (1-1)

Bramki Cosmos Nowotaniec: Wiktor Łychowydko x2, Krystian Kalemba, Łukasz Piotrowski, Viktor Khomchenko, Jaba Phakadze.