2024-02-24 15:45:48

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Głogovia Głogów Małopolski 5-0

Siarka Tarnobrzeg zakończyła okres przygotowawczy zwycięstwem nad Głogovią (fot. Radek Kuśmierz/archiwum)
Siarka Tarnobrzeg zakończyła okres przygotowawczy okazałym zwycięstwem nad Głogovią Głogów Małopolski. Podopieczni Dariusza Kantora wygrali aż 5-0.

Ostatnią próbę generalną przed wznowieniem rozgrywek mają za sobą piłkarze Siarki Tarnobrzeg. W dzisiejszym meczu kontrolnym nie dali szans czwartoligowej Głogovii Głogów Małopolski.

Po pierwszej połowie Siarka prowadziła już 2-0 po bramkach Pawła Mroza i Dawida Lisowskiego. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się jeszcze Piotr Cichocki oraz dwukrotnie Kosei Iwao, który dołączył do drużyny w zimowym okienku transferowym.

Siarka Tarnobrzeg po rundzie jesiennej uplasowała się na trzecim miejscu z dorobkiem 32 punktów. Pierwsze ligowe spotkanie podopieczni Dariusza Kantora rozegrają 2 marca z Czarnymi Połaniec.

Siarka Tarnobrzeg - Głogovia Głogów Małopolski 5-0 (2-0)

1-0 Paweł Mróz (5)
2-0 Dawid Lisowski (40)
3-0 Kosei Iwao (53)
4-0 Piotr Cichocki (62)
5-0 Kosei Iwao (77)

Siarka Tarnobrzeg: (I połowa) Zoch - Bieniarz, Woś, Kumorek, Świgut - Jodłowski, Marszalik, Feret - Zwolski, Prusiński, Mróz

II połowa: Cymerys - Bieniarz, Kumorek, Szymocha, Sulkowski - P. Lisowski, Kaliniec, D. Lisowski - Cichocki, Iwao, Orlik