2024-02-10 16:10:15

sparing: Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik 5-1

Stal Stalowa Wola z dużą przewagą pokonała w sparingu Avię Świdnik, ustalając wynik na 5-1.

Dziś w Stalowej Woli odbyło się kolejne spotkanie kontrolne "Stalówki". Po drugiej stronie boiska stanęli zawodnicy z trzeciej ligi, Avia Świdnik. Mecz rozgrywany był w formule 2x60 minut. Zdecydowaną skutecznością popisali się jednak piłkarze grający w eWinner 2.lidze.

Strzelanie rozpoczął jednak zawodnik Avii- Adrian Paluchowski. Jakub Górski wyrównał w 31.minucie pojedynku. Potem celnością popisywali się jeszcze Łukasz Furtak, Kacper Chełmecki, Jakub Banach. Zwieńczył wszystko w 106 minucie Sebastian Strózik ustalając wynik na 5-1.

Bramki dla Stali:  Jakub Górski, ukasz Furtak, Kacper Chełmecki, Jakub Banach, Sebastian Strózik.
Bramki dla Avii: Adrian Paluchowski

Skład Stali: (1 połowa): Smyłek - Oko, Urban, Seweryn, Sukiennicki, Soszyński, Kowalski, Górski, Pioterczak, Zaucha, Klisiewicz.
(2 połowa): Muzyk - Furtak, Kościelniak, Maluga, Chelmecki, Mydlarz, Wiktoruk, Ziarko, Banach, Bystrek (91' Fedejko), Strózik.

Skład Avia: Grabowski, testowany, Mykytyn, Dobrzyński, Rozmus, Zagórski, Galara, Uliczny, Kalinowski, Rak, Paluchowski.