2023-10-21 16:24:00

Wisłoka Dębica z kompletem punktów! Świdniczanka Świdnik nie dała rady podkarpackiej ekipie

Piłkarze Wisłoki Dębica mają patent na zespoły ze Świdnika. Podopieczni Bartosza Zołotara w sobotę na własnym stadionie pokonali Świdniczankę.

Od początku spotkania, stroną przeważającą była Wisłoka Dębica. Podopieczni Bartosza Zołotara prowadzenie objęli już w 14. minucie meczu, a bramkę zdobył Krzysztof Zawiślak po dośrodkowaniu Damiana Łanuchy. Gospodarze ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.

Dębiczanie napierali, jednak Świdniczanka Świdnik skutecznie odpierała ataki miejscowych. Wisłoka nie odpuszczała i tuż przed przerwą podwyższyła na 2-0, a gola zdobył Kacper Maik. W drugiej odsłonie "biało-zieloni" kontrolowali przebieg spotkania i dowieźli prowadzenie do końca, inkasując tym samym, drugi komplet punktów z rzędu.

Nie wiem kto to pisal ale jakoś nie dziwi mnie brak podpisu
Najpierw Świdniczanka miała przynajmeniej 2 gigaokazje, zakończone słupkami lub niecelnymi strzałami i po parunastu minutach spuchło i Wisłoka zaczęła grać to co w opisie. Kupa szczęścia Wisłoki na początku. I nie musiała gonić wyniku bo by było rożnie
Dość kluczowy fragment meczu szanowni redaktorzy

Dan 2023-10-21 19:18:44

Ty oglądałeś ten mecz? Wisłoką przeważającą? Gdyby nie nieudolność palucha to do przerwy by stracili co najmniej trzy bramki. Igólnie duży fart. Przewagi Wisłoką nie miała nawet 5 minut

do dan 2023-10-21 19:27:31

Twoja stara miała przewagę i to wiecej niż 5 minut jak ciągła pod barakiem cyganom. Skad takie ścierwa jak ty sie biorą?????? Masę sytuacji mieli jedni i drudzy ale wpadło 2 dla gospodarzy.

Piter73 2023-10-21 19:42:34

Początek meczu jakieś 25minut należało do gości ze Świdnika którzy mieli 2,3 świetne okazje i tylko dużemu szczęściu przy dwóch słupkach i świetnej postawie Kramarza na bramce zawdzięczamy ze nie przegrywaliśmy a wtedy mecz być może ułożył by się inaczej. Wisłoka przetrwała te trudne momenty i zgodnie z zasada niewykorzystane okazje się mszczą to gospodarze wykorzystali swoje sytuacje, byli bardziej skuteczni , konkretni i zasłużenie wygrali ten trudny i ważny dla nas mecz.

~anonim 2023-10-21 21:02:34

Bramkarz ratuje wislokę przed porażką. W drugiej połowie goście mimo niekorzystnego wyniku znacznie słabiej zagrali w porównaniu do pierwszej polowy,gospodarze resztkiem sił dowiezli zwycięstwo.

~anonim 2023-10-21 23:58:33

Wisłoka kontrolowała caly mecz na spokojnie swidnik w 1 polowie jedna grozna sytuacja blisko gola co byly slupki i tyle

~anonim 2023-10-22 08:51:58

wywłoka buraki i tak do spadku pozdro z Mielca

~anonim 2023-10-22 09:01:33

I tradycyjnie 40 w młynie na wielkiej wisłoce co żabole nie dojechały na wsiach mają większe młyny jesteście żałośni i takie coś chce mieć większy stadion jak teraz 300 ludzi max zejdźcie na ziemię kmioty dembickie

SM 2023-10-22 09:07:39

Że Zabrze trzyma z takimi to niepojęte przecież to wsiowa ekipa

Andy 2023-10-22 09:25:34

Cieszy kolejna wygrana ale prosze działaczy Wisłoki o lepsze traktowanie kibicow. Przyleciałem z Birmingham i byłem przez kilka dni w Dębicy przy okazji chciałem kupić koszulke 115 lat i gadżety. W jeden dzień po 13 jakiś woźny powiedział że kierownik pojechał na obiad a w kolejny dzień o 16 nie było nikogo.

~anonim 2023-10-22 11:24:53

Trzeba było być na meczu a nie jęczeć teraz. Nikogo nie obchodzi skad przyjechałeś tym bardziej że z ciapusowa

Ksw1908 2023-10-22 11:33:35

Podbijam pytanie bo piszecie na fejsbuku że stacjonarnie można coś kupić a trudno trafić na kogoś po robocie

~anonim 2023-10-22 13:03:07

Skoro nie wiesz gdzie i u kogo mozna nabyc gadzetu to znaczy ze dobrze sie stalo ze ich nie masz.Wystarczyl jeden telefon sms lub wiadomosc do ktoregos z kibicow lub czlonkow zarzadu i nie bylo by problemu.Co do meczu to bramkarz zrobil robote a Swidniczanka to co miala nie wykorzystala.Gdyby patrzec na to co my nie wykorzystalismy od poczatku rundy to powinnismy miec przynajmniej 7-9 pkt wiecej.Siarka teraz pod presja podobnie jak Kantor i jest szansa aby wykorzystac ten fakt.

Morsy 2023-10-22 14:31:57

To ile tam wasz menago zarabia na etacie?

Janda i sra na nią 2023-10-22 20:54:18

Klub idzie w stronę zawodowstwa i kończy z amatorskim klubem jak iglooMors

Edziu 2023-10-23 08:58:04

A czy był jakiś konkurs na dyrektora zarządzającego u leśników? Czy tak sobie sami wybrali? Ile to pieniedzy można zarobić teraz na park de gruz?

morsów śpiew 2023-10-23 10:19:56

Ostatnie podrygi pokitranych ciot, mamy u siebie gruz na razie ale przynajmniej gramy u siebie. Jak stadion zostanie oddany do uzytku i zagramy przy sztucznym, zapewne w walce o awans (za rok beda juz dwie druzyny wchodzi,c) to sie posmiejemy zasrance......

Kolorowy 2023-10-23 17:15:58

Na parkowej można dobrze zarobić jak się chce nawet 6 tysi na reke ale wam giowno do tego . Jak harujesz to zyskujesz

hahaha 2023-10-23 17:25:47

6 tysi? Przy czym są takie oferty i kto je widział na oczy? Aaaa wisłoka klub zamknięty, to jak z tymi ofertami do budżetówki, tylko że tu nawet nikt ofert nigdzie nie wrzuca ;D

Ajcys 2023-10-23 17:52:45

Za 3500-4000 netto i powiedzmy 5-10 procent prowizje od załatwienia sponsorów i wchodzę w to. Gdzie można przesłać CV?

Ksfan 2023-10-23 20:30:47

Nie pier....cie głupot. w klubie działa kilku społeczników w tym pan Kacper który od lat jest z Wisłoką na dobre i na złe wiecej szacunku

M/ 2023-10-25 02:10:30

To fakt, że kibicowsko Wisłoka przechodzi od jakiegoś czasu marazm. Ale w Wisłoce jako klubie nie ma ostatnio takiej atmosfery jak była, a na pewno brakuje wyniku sportowego. W społeczności kibiców i sympatyków jednak oczekuje się czegoś więcej. Nie mówię tu póki co o awansach, ale na obecnym poziomie nie jest też tak jak powinno. Wisłoka nie ma obecnie drużyny, która mogłaby przyciągać tłumy na trybuny. Bez sukcesu sportowego nie ma kibicowania. I proszę nie pisać, że kibicem się jest zawsze! W Rzeszowie, Stalowej, Mielcu (a stamtąd jest najwięcej wrednego gadania), także w innych miastach Podkarpacia, wiedzą o tym bardzo dobrze. Pamiętają jak było na stadionach gdy nie było sukcesu i poziomu sportowego... W Dębicy władzom jakoś nie zależy na dobrym sporcie seniorskim. Dodatkowo Dębica to jedno z trzech miast na Podkarpaciu, a zarazem najmniejsze po Rzeszowie i Przemyślu, które jest kibicowsko podzielone. Ciekawe jak wyglądałaby Stalowa czy Mielec przy dwóch kibicowskich klubach i ogonie trzeciej(czwartej) ligi. Może kiedyś i na Wisłokę przyjdzie czas by zaistnieć wyżej sportowo, a wtedy i kibicowsko na pewno będzie mocniej!