2023-10-16 16:55:36

Robert Chmura, Sokół Sieniawa: Zremisowaliśmy mecz, który mogliśmy przegrać

Sokół Sieniawa zremisował wczoraj z mocną ekipą Wieczystej Kraków 1-1. Po meczu wypowiedzi na konferencji prasowej udzielili szkoleniowcy obu drużyn. Sprawdźcie, co powiedział trener gospodarzy, Robert Chmura.

-Punkt zdobyty w takich okolicznościach mnie bardzo cieszy. Ten punkt jest wyszarpany, wypracowany przez tych zawodników i to jest to, co jest piękne. Piłka nożna jest piękna, bo można stawiać czoła drużynie, która na papierze powinna tę ligę "rozjechać".- rozpoczął podsumowanie Robert Chmura, trener Sokoła Sieniawa

Szkoleniowiec optymistycznie patrzy na sytuację klubową

Gratulacje dla chłopaków, bo zostawili dużo zdrowia. Kadrę mamy bardzo wąską, przygotowujemy się do tego, żebyśmy punktowali i mogli zimę spokojnie spędzić. Wieczysta była drużyną, która zdominowała grę. W pierwszej połowie graliśmy całkowicie bojaźliwie i napędzaliśmy ich dodatkowo. Druga połowa była inna, zremisowaliśmy mecz, który mogliśmy przegrać.

-Mecz dla kibiców nie był zły. Nasze boisko jest specyficzne i niejedna drużyna tutaj przekonała się o tym. Ja dziękuje chłopaków, a gościom życzę jak najlepiej-walczcie.-zakończył Chmura.