2023-10-07 13:50:06

Błękitni Ropczyce podzielili się punktami z Igloopolem Dębica

Błękitni Ropczyce zremisowali dziś na swoim terenie z Igloopolem Dębica! Najwięcej bramek padło w pierwszych piętnastu minutach.

W sobotnie, jesienne przedpołudnie w Ropczycach rozpoczął się mecz tamtejszych Błękitnych z Igloopolem Dębica. Na pierwszą bramkę nie trzeba było długo czekać, gdyż padła łupem "Morsów" już w 7.minucie pojedynku. Piotr Buda przyspieszył,  dograł w pole karne, tam po zamieszaniu piłka odbiła się jeszcze od bramkarza, ale ostatecznie Patryk Cyganowski skierował ją do bramki.

Wyrównać gospodarzem udało się bardzo szybko, bo już cztery minuty później. Kacper Wywrót po dośrodkowaniu przymierzył głową wprost do siatki. Tempo meczu stale rosło, a kolejne akcje dawały nadzieję na następne bramki. W 15.minucie w polu karnym sfaulowany został Cyganowski, a arbiter podyktował "jedenastkę" dla "Morsów". Celnie wykonał go chwilę później Marcin Stefanik.

Druga bramka Błękitnych, dająca jeden punkt dla każdej z drużyn padła dopiero w 67.minucie starcia. Świetną ruletę przed polem karnym pokazał Hubert Siepierski i doskonałym uderzeniem po dłuższym słupku wpakował bez problemu futbolówkę do siatki.

0-1 Patryk Cyganowski (7)
1-1 Kacper Wywrót (11)
1-2 Marcin Stefanik (15-rzut karny)
2-2 Hubert Siepierski (67)

Błękitni: Psioda, Darłak, Dudek, Ochał, Orzech, Nalepka,  Ogrodnik M., Piwowar, Bieniek, Wywrót, Siepierski.
Igloopol: Maciąg, Pawłowski, Antonio, Hanauer, Cyganowski, Buda, Stefanik, Okoń, Wojtyło, Leśniak.

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 11. kolejki:

Mecz ciekawy ale sędziowie tragiczni jak można być tak nieudolnym sędziom jak lis to jest osobnik który tylko krzywdzi zespoły, ci pseldo sędziowie nie powinni być dopuszczani do sędziowania, obserwator też nie lepszy czy nie ma młodych ambitnych ludzi do oceniania tych gwizdaczy, tylko robią kasę dla ozpn bo kartkuje bufon, obserwator śpi na meczu i za to kasę bierze ale ci pseudo ludzie są bez wstydu ambicji i honoru.

Kibic 2023-10-07 14:42:32

Sędziowanie to kolejny już raz poniżej krytyki , poziom A-klasy .
Pierwsza zdobyta bramka dla gości to zagranie piłki ręką i skierowanie do siatki ..........z pozycji spalonej !!!!!!!!
Druga po bardzo a to bardzo wątpliwym rzucie karnym !!!!!
A dla Błękitnych nieodgwizdany ewidentny rzut karny na Siepierskim a wcześniej zagranie ręką w polu karnym gości .
Podkarpacki Z,P,N prowadził transmisję z tego meczu więc można to wszystko zweryfikować i podjąć tylko właściwe decyzje co tyczy sędziów i obserwatora sędziów , Gdzie jest Golba i jego poplecznicy ?????

~anonim 2023-10-07 14:58:17

Rzeczywiście pierwsza bramka dla Igloopolu ręką widać na transmisji. Karny też z duupy, a skuteczność zawodników z Ropczyc też tragiczna bo powinni z 5-2 wygrać tyle sytuacji mieli, 3 poprzeczki i kilka niezłych sytuacji dodatkowo

Morsy 2023-10-07 17:18:37

Tak, tak łopczyce 20: 0 miało być, bo tak chcą trolle zielonych z parkowej, które tu piszą hahah. Brawo drużyna za walkę!

kibic 2023-10-07 19:19:45

Brak klimatu na meczu Błękitnych , mimo że godzina 11 nietypowa ale kibiców z30-40 osób -porażka!!!!!!

Kibic 2023-10-07 19:54:28

Skrzydłowy błękitnych M.B nie pokazał nic , zero wygranych pojedynków , nie istniał na boisku po raz kolejny , a pseudo trener nadal będzie sciągał innych zawodników zamiast ściągnąć skrzydłowego który w meczu zrobił NIC , boicie się go ściągnąć ?

Do kibic 2023-10-07 20:50:02

Widać że jesteś tluman i liczyć nie potrafisz, bo w Dębicy na Igloopolu na trybunach jest max po 20 osób

~anonim 2023-10-08 07:28:16

Klimat jest na stadionie Igloopolu maximum 20 osób to się nazywa klimat !!!!

~anonim 2023-10-08 07:34:57

Do zarządu klubu błękitnych siedzicie na trybunach oglądacie mecz i nie widzicie tego czy nie chcecie widzieć,jak ogrodnik gwiazdor jest bardzo słaby praktycznie każdą piłkę traci i tylko się obraża nie pomaga reszcie drużyny, jeszcze jedna sprawa do zarządu kiedy zmienicie tego komentatora tylko wstyd przynosi klubowi

Do trenera z Ropczyc 2023-10-08 07:56:16

Ogladnij mecz z Igloopolem i zobacz jak gra ogrodnik, zero angażowania się na boisku zero powrotu strata za strata i zamiast wracać się za piłką maszeruje w drugą stronę taki zawodnik jest nie potrzebny na boisku chyba żeby psuć wszystkie sytuacje co cały zespół wypracowuje a on je psuje

Do Do trenera z Ropczyc 2023-10-08 09:47:11

Ogrodnik gwiazdor swoje już pograł , a Bieniek gwiazdor młody zawodnik ani razu nie wrócił za piłka , co strata chłop stoi i nie chce mu się biegać ? Tego już nie widziałeś ? Takie zachowanie jest karygodne jak na takiego młodego zawodnika

Heh 2023-10-08 09:52:21

Dobry wyjazd kibiców igloopolu, dobra liczba.

xdd 2023-10-08 11:41:11

No tak, tylko łopczyce to 16 tysięcy mieszkańców, plus ich przyd****asy z parkowej, a osiedle Igloopol i parę ulic niebieskich to sporo mniej...

Do xxd 2023-10-08 13:35:05

A to nie wy czasem mieliscie flagę 'Dębica to my'? Więc się zdecyduj :)

~anonim 2023-10-08 14:00:24

młody Rudny przestan pisać jaki to nie jesteś z*********y a ci co graja jacy to nie są źli. Gdybyś dziś grał swoje alibi jak zawsze to Iglopul mialby przewage a tak miałes pauze i Ogrod mogl cos zdzialac.

Nie zapomnij bujac sie po szkole , bo gwiazda w 4 lidze jestes

~anonim 2023-10-08 14:16:27

J..bać konfe i piśdzielców

Obserwator 2023-10-08 22:03:01

Poziom sędziowania - padaka na najwyższym poziomie. Pierwsza połowa dla Igloopolu,druga dla Ropczyc. W drugiej części Igloopol cofnięty, próbował kontrować. Dwie poprzeczki po uderzeniach chłopaków z Ropczyc i dobry strzał z wolnego Siepierskiego ? Igloopol w końcówce drugiej części zaczynał groźniej i śmielej na połowie przeciwnika, w 90minucie sędzia gwizdnął spalonego którego nie było przy ataku Igloopolu - Więc losy meczu mogły by być inne. Reasumując, mecz na remis, podział punktów sprawiedliwy. Sędziowie nadają się do tarcia chrzanu, święte krowy którym nie można nic powiedzieć. A co do wypowiedzi użytkownika 'heh' - nie musieli być w klatce by być obecni. Pozdro.

gruby na bramce 2023-10-09 07:29:45

A miała być miazga, mieli nie mieć szans, mieli zostać pokonani. To,że wam sędzia dał karnego za darmo to nic, ale wszystkie decyzje pod dyktando świni z kłami

obserwator 2023-10-12 13:14:33

mecz ciekawy dla kibica obie ekipy nie grały niskiej defensywy tylko dążyły do zdobycia bramki, pierwsza bramka dla igloopolu mocno kontrowersyjna. z przebiegu meczu mozna powiedziec ze to igloopolu druzyna byla lepsza piłkarsko natomiast druzyna ropczyc pokazala jak dobrze grac z kontrataku. warto zwrócic na mvp tego meczu czyli Piotrka bude chłopak bawił sie jak by gral na podwórku z kolegami, jego technika i gra 1vs1 była fenomenalna, naprawde swietnie sie patrzy na tego chłopaka w pewnym momencie zawodnicy druzyny gospodarzy musieli podawajać a nawet potrajać tego chłopaka zeby mu zabrać piłke. niestety nawet to nie dało skutecznego działania i zawodnik gospodarzy musiał po prostu wpakowac sie w niego bardzo brutalnym faulem zeby nie zagrażał bramce błekitnych skutkowało to jego zejsciem na noszach z boiska, mam nadzieje ze wszystko z nim bedzie dobrze bo to zawodnik o duzym potencjalne i na pewno nie na ta lige w ktorej obecnie gra! Prezesi wyzszych klubow zacznijcie obserwowac tego chłopaka jak i innych bo szkoda ich potenacjału i zdrowia w tej smiesznej lidze