2023-10-02 18:59:00

Michał Szymczak, Czarni Połaniec: Jesteśmy w niezłej formie i to widać

Czarni Połaniec odnieśli imponujące zwycięstwo 6-1 nad KS-em Wiązownica. Po meczu wypowiedział się dla nas trener wygranych, Michał Szymczak. Sprawdźcie, co powiedział.

Trenerze ostatnio 2-6, dziś 6-1. Odrabiacie i chyba można powiedzieć, że w Połańcu to dziś wesoły football.
-Wesoły futbol, ale chyba dobry futbol, bo to była dominacja. Wiadomo, po tych zmianach, to organizacja gier trochę poleciała. Ale ja powiedziałem chłopakom po meczu w Świdniku, jak zareagujemy. Przegraliśmy tamten mecz, wyciągneliśmy wnioski. Zespół zareagował w najlepszy możliwy sposób, pokazał, że jest dobrym zespołem i to 6-2 było w jakimś tam stopniu przypadkiem.

Pierwsza połowa to wasza totalna dominacja, można powiedzieć, że jak straciliście bramkę, to był to przypadek. Mogliście strzelić jeszcze więcej. Tą motywacją był poprzedni mecz w Śwdiniku?
-Oczywiście, że tak. od wtorku zaczęliśmy trenować. Widziałem olbrzymią motywację i powiedziałem, ze jesteśmy w stanie dobrym zwycięstwem o tym meczu w Świdniku zapomnieć. W pierwszej połowie zamknęliśmy Wiązownicę na ich 40.metrze.

Ta przypadkowa bramka, ja nie lubię tracić bramek. Ta bramka trochę mnie zdenerwowała, ale wiedziałem, że gra była bardzo dobra. Później od 70.minuty wyszło trochę brak organizacji, być może wyniknęło to z wprowadzenia młodych. Trzeba być zadowolonym, bo to chyba jedno z wyższych wygranych Czarnych w 3.lidze.